לעתים קרובות בכבישי החיים אתה פוגש מישהו, זה מעורר אותך ברמה אחרת ובמהרה אתה מגלה את האחר המשמעותי שלך באדם. יצאת בשמחה למסע האהבה שכולם רוצים. נראה מושלם. נכון? זה אולי נראה סוריאליסטי אבל תמיד יש שתי הטלות למטבע וכך גם אבני נגף. אתה נתקל בהרבה קשיים בקן ולפעמים אפילו מתקשה להישאר עם האדם.

לפעמים הבעיות האלה הן זעירות ונפתרות בן לילה ואילו בפעמים אחרות לא. לפעמים תפיסות שגויות יוצרות מהומה עצומה שנראה שקשה להחזיק בה. אז מה בדיוק צריך לעשות? לברוח מזה או ללמוד מזה? לא משנה כמה זה נשמע קלישאתי אבל תמיד יש פתרון לכל בעיה וכך גם הזוגיות שלכם. אבל איך? פשוט על ידי פנייה לעזרה של מטפלת זוגית זוגי מקצועי.

מטפלים זוגיים הם בדרך כלל מטפלים זוגיים ומשפחתיים מורשים העוסקים במיון קונפליקטים וכן משפרים את היחסים בין שני אנשים. ייעוץ מקצועי נלקח בחשבון רק לעתים רחוקות בארצנו בנסיבות כאלה. זה נחשב לא קונבנציונלי במעורבות של אדם שלישי, אבל כששום דבר לא מסתדר והמאמצים שלך הופכים לשווא, אם תקרא לזה יום אתה יכול לפחות לבקש עזרה ולהבין את הקשר שלך.

השאלה הכי גדולה היא איך זה עובד?

אז טיפול זוגי כולל כמה משימות כלליות כמו לגרום לבני הזוג להשתתף בפעילויות שונות ביחד או שיעורי בית כמו כתיבת התכונות הטובות והגרועות ביותר של בן הזוג שלך כדי להגדיר מחדש את הקשר.

הטיפול מתחיל בראיון קונבנציונלי של בני הזוג אודותיהם, משפחותיהם, הערכים והמוסר שלהם. השיחות מוקלטות או נרשמות על ידי היועץ.

לאחר מכן מסומנים האזורים הבעייתיים ומתבססים מוקד הטיפול. לאחר מכן בני הזוג מתבקשים לדבר זה עם זה כדי לבדוק את הטלטלה הרגשית ואת רמת האינטראקציה שלהם. כל אינטראקציה לא מתפקדת מצוינת. המטפל עשוי אפילו לחקור חברים קרובים או בני משפחה כדי לדעת את המצב טוב יותר. לאחר מכן נעשה ניתוח מפורט על בסיס כל התצפיות ושוחח עם בני הזוג.

לפעמים רוב הבעיות נובעות מחוסר תקשורת ומטפל קובע בבירור בסיס איתן לתקשורת ישירה עם זוגות. הדוחות נדונים ונושאים מסודרים על ידי כך שניהם מבינים זה את זה. משימות כמו בישול משותף או ציור או פעילויות כאלה ניתנות כדי להכיר אחד את השני טוב יותר. לעתים קרובות הרבה נישואים ניצלים על ידי טיפול זוגי בלבד.

אין צורך לשבור את הלב ולוותר כאשר ניתן בהחלט לפנות לעזרה מקצועית. מצא את המטפל המתאים באזור שלך, חקר אודותיו ונסה את הטיפול הזה.

By Olivia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *