Wierzymy, że nasze ciało jest niczym bez duszy. To nasza dusza działa jako łącznik między ciałem a substancją życiową. Podobnie każdy dom ma duszę, która łączy dom z jego mieszkańcami. W rzeczywistości możemy ożywić nasz dom, czyniąc go uduchowionym. Jednym ze sposobów na to jest zaprojektowanie go w taki sposób, aby dom przemawiał do Ciebie na swój własny sposób. Jednak większość ludzi nie radzi sobie z projektowaniem swoich domów tak, jak powinno. Jednym z głównych powodów jest wybór niewłaściwego partnera projektowego. Oto kilka sugestii, o których należy pamiętać, wybierając projektanta wnętrz do swojego domu:

I. Nie konsultuj się ze zbyt wieloma osobami

Każdy projektant jest inny od drugiego. Konsultowanie się ze zbyt wieloma osobami tylko wprawi Cię w zakłopotanie i w niczym nie pomoże, bo każdy projektant zasugeruje Ci coś nowego. A po zakończeniu projektu zawsze będziesz miał wrażenie, że tamten projekt był lepszy, podczas gdy nie ma nic jako takiego.

2. Poszukaj kogoś, kto zapewnia rozwiązanie pod klucz

architekt wnętrz warszawa ma kilka aspektów. Od pomysłu projektowego po pomiary a następnie wizualizacje 2D i 3D wraz z wyceną. Po zatwierdzeniu wyceny do gry wchodzi część wykonawcza. Teraz wykonanie też nie jest takie proste. Obejmuje wytwarzanie produktów, prace budowlane, prace na miejscu, utrzymywanie całego procesu w ruchu, koordynację z pracownikami i dostawcami, dostawę, instalację i wiele więcej. Jeśli wybierzesz partnera projektowego, który zajmie się tym wszystkim pod jednym dachem, będziesz musiał konsultować się z jedną osobą w przypadku każdego zapytania związanego z Twoim projektem. Jeśli przypiszesz zbyt wiele osób do swojego projektu, będziesz musiał poświęcić dużo czasu i energii na bieganie za nimi, aby uzyskać aktualizację projektu.

3. Zbyt mało jest zdecydowanie podejrzane

Jeśli konsultowałeś się z kilkoma osobami w sprawie projektowania wnętrz i wziąłeś wycenę od każdej z nich, nie zawsze wybieraj ślepo minimalną wycenę. Musisz najpierw zobaczyć, jaka jest specyfikacja materiału. Jeśli specyfikacja materiału i jakość są takie same we wszystkich ofertach, musisz znać stawkę za stopę kwadratową określonych zadań i surowców. Jeśli ktoś określił kurs, który jest znacznie poniżej kursu rynkowego, musisz zrozumieć, że coś jest podejrzane.

4. Jeśli to możliwe, odwiedź dostarczony projekt.

Postaraj się umówić na wizytę w dowolnym projekcie, który twój projektant wykonał wcześniej lub jest w trakcie realizacji. Powodem tego jest to, że musisz zrozumieć, jakie jest wykończenie produktów, które zostaną dostarczone przez ciebie, projektanta. Każdy mebel wygląda elegancko tylko wtedy, gdy jego wykończenie zostało wykonane bardzo szczegółowo. Kompletny projekt pomoże ci zorientować się, w jaki sposób twoje projekty okażą się jednym z nich.

5. Wybierz tego, który zostawia ślad

Możesz spotkać kilka osób do projektowania wnętrz dla swojego miejsca. Ale właściwa osoba z pewnością pozostawi ślad w twoim umyśle. Będziesz miał wewnętrzne powołanie, które możesz połączyć z tym projektantem, a on po prostu mówi, że zawsze było w twoim umyśle, jeśli chodzi o projekt twojego domu.

By Olivia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *